fbpx
ООО «ЕВРАЗТРЕЙД ГРУП» - многопрофильное металлургическое предприятие!
г. Киев пр-т Освободителей, 5
Пн-Пт: 8:30-17:30
г. Днепр ул. Гаванская, 4Л
Пн-Пт: 9:00-16:00

США збільшать мита на понад 100 видів металів, мінералів та хімікатів з росії

Сполучені Штати підвищать мита на понад сто видів російських металів, мінералів і хімікатів, оголосила в п’ятницю адміністрація Джо Байдена.

У повідомленні Білого дому в п’ятницю зазначається, що президент США Джо Байден підпише указ про підвищення митних зборів на імпорт понад 100 металів, мінералів і низки хімічних продуктів з Росії на загальну суму 2,8 мільярда доларів.

Раніше Wall Street Journal писав, що нові санкції США торкнуться 200 фізичних і юридичних осіб з Росії. За попередньою інформацією, під американські обмеження можуть потрапити губернатори деяких російських регіонів і члени їхніх сімей, а також компанії військово-промислового комплексу з РФ.

Огляд нових можливостей – лютий 2023 р

Ось добірка останніх інвестицій у виробництво та потужності великих виробників сталі, оголошених цього місяця.

Європа

Celsa підтверджує, що завершила модифікацію електродугової печі на своєму сталеливарному заводі Nervacero в Іспанії. Це передбачало демонтаж існуючої шахтної печі з безперервним нагріванням брухту, що працює на природному газі, яку тепер замінено на більш ефективну конструкцію. Компанія очікує, що це дозволить скоротити загальні викиди CO2 на місці на десять відсотків.

Північна Америка

Нова електродугова піч надійшла в експлуатацію на заводі Valbruna ASW Welland в Онтаріо, Канада. Нова 70-тонна установка замінила піч, яка раніше працювала на місці. Очікується, що це підвищить ефективність і продуктивність плавильного цеху.

Азія

Південнокорейський виробник прутків, YK Steel, уклав контракт з будівничими заводами, SMS group, для будівництва нового мінімального стану арматури на заводі компанії в Данджіні. Раніше компанія планувала модернізувати наявне обладнання, але тепер вирішила перенести виробництво на це нове підприємство, щоб зменшити експлуатаційні витрати. Прутки діаметром від 10 мм до 35 мм будуть вироблятися на заводі, річний обсяг виробництва якого становитиме близько 1 мільйона тонн. Здача в експлуатацію запланована на 2025 рік.

Тайванський виробник нержавіючої сталі Yieh Corp оголосив, що планує побудувати нове підприємство, яке буде зосереджено на виробництві преміум-класу високоміцної нержавіючої сталі. Перший етап будівництва має розпочатися пізніше цього року з метою завершення проекту вартістю 233 мільйони доларів США протягом трьох років.

Henan Xinjinhui Stainless Steel інвестує 1,78 мільярда доларів США в будівництво нового підприємства з річною виробничою потужністю до двох мільйонів тонн продукції з нержавіючої сталі. Завод включатиме нову електродугову піч, стан гарячої прокатки шириною 1780 мм, а також лінію відпалу та травлення.

 

 

 

Участие в электронных торгах

PROZORRO, SmartTender, Zakupki.prom.ua, e-tender.ua и т.д.

Если Вы являетесь клиентом, осуществляющим закупки через систему электронных торгов PROZORRO либо любой другой тендерной площадки, мы готовы предложить Вам:

 • Лучшую цену, зафиксированную в течение всего срока действия контракта;
 • Строгое соблюдение регламентированных сроков поставки;
 • Полное соответствие качественным характеристикам, указанным в техническом задании;
 • Поставку широко номенклатурного ряда, включая специальные стали, изготовление металлоконструкций;
 • Полную комплектацию объектов, в зависимости от потребностей клиента.
 • Имеем полную документальную базу для участия в торгах любых уровней.
Закрыть

Работа с нерезидентами и экспорт товара

Полное сопровождение цикла поставки

Если Ваша компания юридически зарегистрирована в другой стране, это не станет преградой нашему сотрудничеству. В сферу услуг нашей компании входит:

 • Возможность оплаты в валюте без НДС.
 • Доставка автомобильным или железнодорожным транспортом до порта.
 • Хранение товара в месте его таможенного оформления
 • Погрузка в контейнеры.
 • Документальное сопровождение экспорта.
 • Помощь во всех юридических и технических вопросах.
Закрыть