fbpx
ООО «ЕВРАЗТРЕЙД ГРУП» - многопрофильное металлургическое предприятие!
г. Киев пр-т Освободителей, 5
Пн-Пт: 8:30-17:30
г. Днепр ул. Гаванская, 4Л
Пн-Пт: 9:00-16:00

Штучний інтелект у металургії

Штучний інтелект (ШІ) широко застосовується в управлінні безперервними виробничими процесами в металургійній промисловості. Компанії інтегрували алгоритми ШІ та методи машинного навчання у виробничі процеси для оптимізації виробництва та підвищення ефективності. Це призвело до скорочення споживання енергії та зниження витрат, а також до підвищення якості продукції.

 

Три взаємопов’язані сфери:

-трансформація процесів;

-застосування даних;

-переосмислення взаємодії людини і машини:

 

Застосування ШІ в металургії можна розділити на три взаємопов’язані сфери: трансформація процесів, застосування даних і переосмислення людино-машинної взаємодії. У сфері трансформації процесів алгоритми АІ використовуються для оптимізації виробничих процесів і підвищення ефективності. У сфері застосування даних алгоритми ШІ використовуються для аналізу величезних обсягів даних і надання інсайтів у реальному часі для прийняття рішень. У сфері переосмислення людино-машинної взаємодії досліджуються нові способи інтеграції людського та машинного інтелекту для покращення співпраці та прийняття рішень у виробничих процесах.

 

Успіхи:

Застосування штучного інтелекту в металургії вже принесло кілька успіхів. Наприклад, алгоритми ШІ використовуються для моніторингу та управління виробничими процесами в режимі реального часу, що призводить до підвищення ефективності та зменшення відходів. Крім того, ШІ використовується для оптимізації енергоспоживання металургійних операцій, зменшуючи вуглецевий слід виробничих процесів. Покращення якості продукції є ще одним ключовим результатом застосування ШІ в металургії, оскільки алгоритми ШІ використовуються для моніторингу та контролю якості продукції в режимі реального часу.

 

Бар’єри:

Як ми вже говорили, лише 5% металургійних компаній прагнуть домогтися успіху в усіх трьох напрямках застосування AI. На шляху використання AI в металургії стоять дві головні перепони:

Металургію все ще сприймають як важку галузь, що не потребує високих технологій і завдає шкоди навколишньому середовищу, тому їй важко залучати молодих талановитих новаторів (насправді це дуже складна й автоматизована галузь, де точність має першорядне значення. На жаль, це не доноситься до широких мас).

Друга проблема — старіюча робоча сила галузі, а також відсутність методів передачі та збереження знань цих співробітників до їхнього виходу на пенсію.

Штучний інтелект і машинне навчання можуть допомогти подолати ці бар’єри. У книжці «Людина + машина» автори наголошують на перспективах колаборації людини та машини, за якої кожен посилює та розширює можливості іншого.

Залучаючи досвідчених працівників до навчання смарт-машин, компанії зможуть накопичувати та застосовувати їхні знання для поліпшення процесів. Машини, тим часом, можуть зробити металургію безпечнішою і високопродуктивною галуззю для людини, звільнивши її від навантаження, пов’язаного з фізично небезпечними і повторюваними завданнями.

Можливості:

Попри ці виклики, для ШІ в металургії також існують численні можливості. Наприклад, ШІ має потенціал для підвищення безпеки та екологічності виробничих процесів, а також для створення нових продуктів і послуг. У майбутньому ШІ може докорінно змінити спосіб виробництва та споживання металургійної продукції, надаючи компаніям нові можливості для підвищення ефективності, зниження витрат і поліпшення якості продукції.

 

Висновки:

Металургійна промисловість відстає від інших секторів у застосуванні можливостей штучного інтелекту. Але в міру розвитку інновацій у галузі «розумні» самонавчальні технології відіграватимуть у ній дедалі більшу роль. Металургійні компанії мають визначити для себе, яким чином AI може принести найбільшу користь їхньому бізнесу. Ті, хто цього не зроблять, залишаться позаду — і найближчими роками можуть зіткнутися з перегонами, в яких їм не судилося перемогти.

Участие в электронных торгах

PROZORRO, SmartTender, Zakupki.prom.ua, e-tender.ua и т.д.

Если Вы являетесь клиентом, осуществляющим закупки через систему электронных торгов PROZORRO либо любой другой тендерной площадки, мы готовы предложить Вам:

 • Лучшую цену, зафиксированную в течение всего срока действия контракта;
 • Строгое соблюдение регламентированных сроков поставки;
 • Полное соответствие качественным характеристикам, указанным в техническом задании;
 • Поставку широко номенклатурного ряда, включая специальные стали, изготовление металлоконструкций;
 • Полную комплектацию объектов, в зависимости от потребностей клиента.
 • Имеем полную документальную базу для участия в торгах любых уровней.
Закрыть

Работа с нерезидентами и экспорт товара

Полное сопровождение цикла поставки

Если Ваша компания юридически зарегистрирована в другой стране, это не станет преградой нашему сотрудничеству. В сферу услуг нашей компании входит:

 • Возможность оплаты в валюте без НДС.
 • Доставка автомобильным или железнодорожным транспортом до порта.
 • Хранение товара в месте его таможенного оформления
 • Погрузка в контейнеры.
 • Документальное сопровождение экспорта.
 • Помощь во всех юридических и технических вопросах.
Закрыть