fbpx
ООО «ЕВРАЗТРЕЙД ГРУП» - многопрофильное металлургическое предприятие!
г. Киев пр-т Освободителей, 5
Пн-Пт: 8:30-17:30
г. Днепр ул. Гаванская, 4Л
Пн-Пт: 9:00-16:00

Eurofer очікує падіння попиту на сталь в Є на 1,6% у 2023 році

Eurofer очікує падіння попиту на сталь в Є на 1,6% у 2023 році

 

Деяке відновлення попиту на сталь в Європейському Союзі очікується не раніше 2024 року за умови закінчення війни в Україні та вирівнювання цін на енергоносії.

 

Європейська асоціація виробників сталі Eurofer заявила 2 лютого, що очікує різкішого падіння споживання сталі у 2022 році після того, як дані за третій квартал підтвердили і поглибили негативні тенденції, що спостерігалися у другому кварталі, а у 2023 році споживання продовжить падіння, хоча й повільнішими темпами.

 

У своєму останньому звіті про перспективи розвитку економіки та ринку сталі Eurofer повідомив, що тепер очікує падіння споживання сталі на 4,6% у 2022 році порівняно з падінням на 3,5%, яке було зафіксоване в попередньому прогнозі.

 

Очікується, що у 2023 році споживання скоротиться ще на 1,6%, що трохи менше за попередній прогноз падіння на 1,9% за рік.

 

На думку асоціації, всі негативні фактори, які матеріалізувалися в першій половині 2022 року, збереглися, і подальше падіння очікується в четвертому кварталі 2022 року і щонайменше до першої половини 2023 року. Як наслідок, 2023 рік стане четвертим роком зниження попиту на сталь за останні п’ять років.

 

Очікується, що в 2024 році попит на сталь відновиться на 1,6%, хоча невизначеність зберігається, і відновлення залежатиме від динаміки цін на енергоносії, російсько-української війни та їхнього впливу на інфляцію і глобальні ланцюги поставок, повідомляє Eurofer.

 

«Ми бачимо те, про що попереджали в останні місяці: енергетичні кризи, інфляція, проблеми з ланцюгами поставок, безпрецедентні витрати на декарбонізацію в поєднанні з масовим дешевим імпортом з третіх країн — це токсичний коктейль для галузі», — сказав генеральний директор Eurofer Аксель Еггерт.

 

Еггерт пояснив, що для досягнення успіху енергетичний перехід має відбутися, а попит на низьковуглецеву сталь в ЄС має зрости.

 

«Наслідки високих цін на енергоносії, продовження війни в Україні та пов’язані з цим перебої триватимуть і стануть ще гіршими в першій половині 2023 року», — йдеться в заяві Eurofer.

 

«Загальна динаміка попиту на сталь все одно залишається схильною до дуже високої невизначеності, що, ймовірно, продовжить підривати попит з боку металургійних галузей, принаймні в першій половині 2023 року», — йдеться в повідомленні.

 

Однак у 2024 році очікується поступове відновлення на 1,6%, якщо підтвердиться позитивний сценарій і повернеться довіра.

 

Участие в электронных торгах

PROZORRO, SmartTender, Zakupki.prom.ua, e-tender.ua и т.д.

Если Вы являетесь клиентом, осуществляющим закупки через систему электронных торгов PROZORRO либо любой другой тендерной площадки, мы готовы предложить Вам:

 • Лучшую цену, зафиксированную в течение всего срока действия контракта;
 • Строгое соблюдение регламентированных сроков поставки;
 • Полное соответствие качественным характеристикам, указанным в техническом задании;
 • Поставку широко номенклатурного ряда, включая специальные стали, изготовление металлоконструкций;
 • Полную комплектацию объектов, в зависимости от потребностей клиента.
 • Имеем полную документальную базу для участия в торгах любых уровней.
Закрыть

Работа с нерезидентами и экспорт товара

Полное сопровождение цикла поставки

Если Ваша компания юридически зарегистрирована в другой стране, это не станет преградой нашему сотрудничеству. В сферу услуг нашей компании входит:

 • Возможность оплаты в валюте без НДС.
 • Доставка автомобильным или железнодорожным транспортом до порта.
 • Хранение товара в месте его таможенного оформления
 • Погрузка в контейнеры.
 • Документальное сопровождение экспорта.
 • Помощь во всех юридических и технических вопросах.
Закрыть