г. Киев пр-т Освободителей, 5
Пн-Пт: 8:30-17:30
г. Днепр ул. Гаванская, 4Л
Пн-Пт: 9:00-16:00
Лидер року
Нагорода

БІЗНЕС-УСПІХ КОМПАНІЇ
ТОВ «ЄВРАЗТРЕЙД»

підтверджено нагородою
«Лідер року 2017»

Компанія «ЄВРАЗТРЕЙД» увійшла до числа кращих підприємств України за авторитетною
оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнана «Лідером року 2017» у галузі «Оптова
торгівля металами та металевими рудами». Тепер успішність, стабільність і високу репутацію
підприємства підтверджують престижні нагороди.

ШЛЯХ ДО ВЕРШИНИ

У кожної перемоги є чотири джерела: бажання, праця, талант і єдність. Наші бажання, мрії та цілі змушують нас рухатися вперед, шукати нові шляхи та відкривати невідомі горизонти.

 • Компанію «ЄВРАЗТРЕЙД» було засновано у 2011році командою молодих, але дуже наполегливих та амбіційних спеціалістів.

 • Метою заснування компанії було полегшення життя відділу постачання промислових підприємств України у напрямку оптимальної закупівлі чорного та нержавіючого металопрокату.

 • Перші кроки компанії були тернистими, адже конкуренція с гігантами стальної індустрії в нашій країні справа не з найлегших. Але професіоналізм, відповідальність та наполегливість у підході до кожного клієнта та до кожного, навіть незначного, контракту, в решті решт принесли свої плоди

 • Перший успіх не змусив себе довго чекати. В 2012 компанія виграє ряд тендерів на поставку значного об’єму гарячекатаної труби на гірничо-збагачувальні комбінати. Починаючи з 2014го року компанія «ЄВРАЗТРЕЙД» займає лідируючі позиції у своїй сфері. Серед клієнтів значна кількість цементних, цукрових, металообробних заводів, тепло-, електро- та атомні станції.

 • На сьогоднішній день місія компанії «ЄВРАЗТРЕЙД» полягає в укріпленні своїх позиції на ринку металопрокату, дотримуючись в процесі росту компанії своїх непохитних принципів. Забезпечувати досконалий сервіс та якісне обслуговування, створюючи довгострокові дружні стосунки зі своїми клієнтами та партнерами.

БУДНІ ЛІДЕРА

Здолати обрану дорогу неможливо без щоденної наполегливої праці. Сьогодні компанія займається оптовими та роздрібними поставками чорного та нержавіючого прокату на підприємства України та ближнє зарубіжжя. Асортимент продукції включає в себе понад 10000 позиції товару виробництва України, Європи та Азії.

Чесність

Ми завжди відкриті і чесні по відношенню до наших постачальників, клієнтів, конкурентів і один до одного. Тільки чесність може викликати довіру.

Результативність

Ми вміємо будувати амбітні і довгострокові плани і завжди добиваємося намічених результатів.

Професіоналізм

Постійна підтримка і підвищення кваліфікації співробітників, сучасний підхід до роботи з персоналом.

Соціальна відповідальність

Ми вважаємо свою компанію соціально - відповідальної і кожен з нас робить все для того, щоб поліпшити якість життя нашого суспільства.

Об'єктивність

Ми опираємося не на «відчуттях» або особистих переконаннях при прийнятті рішень, а на реальних фактах і незалежних судженнях.

Надійність

Принцип компанії - «залізно» тримати дане слово, завжди надавати надійну інформацію, оперативно і ретельно виконувати замовлення кожного клієнта, поставляти необхідний товар точно в строк і в повному обсязі.

ТАЛАНТ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ

В свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, але й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді можливість надавати клієнтам якісні товари, бути попереду багатьох конкурентів, лідирувати в сфері постачання металопрокату.

У компанії «ЄВРАЗТРЕЙД» працює понад 30 співробітників. Кожен – професіонал своєї справи. У нас працюють талановиті та професійні менеджери відділу продажів, харизматичні керівники департаментів та підрозділів, відповідальні та педантичні працівники фінансового відділу та бухгалтерії.

В ЄДНОСТІ – СИЛА

Запорука успіху – взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей компанії. Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.

І тому підтвердження – сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який провів об'єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідером року 2017».

Національний бізнес-рейтинг проводить рейтингування підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру та повагу ділової спільноти за прозорість та незалежність оцінювання.

Участие в электронных торгах

PROZORRO, SmartTender, Zakupki.prom.ua, e-tender.ua и т.д.

Если Вы являетесь клиентом, осуществляющим закупки через систему электронных торгов PROZORRO либо любой другой тендерной площадки, мы готовы предложить Вам:

 • Лучшую цену, зафиксированную в течение всего срока действия контракта;
 • Строгое соблюдение регламентированных сроков поставки;
 • Полное соответствие качественным характеристикам, указанным в техническом задании;
 • Поставку широко номенклатурного ряда, включая специальные стали, изготовление металлоконструкций;
 • Полную комплектацию объектов, в зависимости от потребностей клиента.
 • Имеем полную документальную базу для участия в торгах любых уровней.
Закрыть

Работа с нерезидентами и экспорт товара

Полное сопровождение цикла поставки

Если Ваша компания юридически зарегистрирована в другой стране, это не станет преградой нашему сотрудничеству. В сферу услуг нашей компании входит:

 • Возможность оплаты в валюте без НДС.
 • Доставка автомобильным или железнодорожным транспортом до порта.
 • Хранение товара в месте его таможенного оформления
 • Погрузка в контейнеры.
 • Документальное сопровождение экспорта.
 • Помощь во всех юридических и технических вопросах.
Закрыть